sonolife


Nr. stoiska: 58
Adres:
Wolińska 21A, 64-100 Leszno
Telefon:
601 232 135
E-mail:
info@sonolife.pl

Medycyna zmienia świat. Tym, co zmienia medycynę, jest technologia.

SONOlife zmienia placówki medyczne, dostarczając najlepszej jakość sprzęt medyczny w pakiecie z wiedzą i doświadczeniem.

Wiemy, jak duża odpowiedzialność wiąże się z pracą lekarza. Zawsze, kiedy w grę wchodzi życie lub zdrowie, po prostu działamy.
Jak to robimy?

Naszą strategią jest profesjonalizm na każdym etapie świadczenia usługi. Współpracujemy z setkami placówek w całym kraju. To dlatego dobrze wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w małej przychodni, a jakie w dużej, dojrzałej instytucji.

Bazujemy nie tylko na bogatym doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Takich, którzy nie zmrużą oka, dopóki nie skroją oferty satysfakcjonującej klienta w każdym detalu.
Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę w Polsce

Współpracujemy z większością dostawców sprzętu medycznego w kraju. Dzięki temu możemy w każdej chwili przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę handlową w najlepszej na rynku cenie.

Cieszmy się zaufaniem czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego. Na terenie całej Polski dostarczamy sprzęt takich producentów, jak na przykład światowy lider w dziedzinie ultrasonografii i MRI — Esaote.

Jesteśmy również przedstawicielem firmy SuperSonic Imagine, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy elastografów.

www.sonolife.pl