Międzynarodowe Targi Medycyny Weterynaryjnej przełożone na 2022 rok.

Szanowni Państwo,

Informacje o pojawieniu się czwartej fali koronawirusa SARS-CoV-2 nie napawają optymizmem. Prognozowana jej kumulacja na przełomie października i listopada spowodowała, że przeprowadziliśmy konsultację wśród wystawców targów Vetmedica, uczestników Kongresu Vetforum, a także osób prowadzących zajęcia. 67% respondentów wypowiedziało się za przesunięciem terminu na wiosnę 2022, 26% było za utrzymaniem planowanego, tegorocznego terminu, a 6% nie miało zdania.

Decyzją Ministra Zdrowia hala Expo-Łódź ponownie została wyłączona ze statutowej  działalności  i przekształcona w tymczasowy szpital.

Ważąc obydwa fakty, rozsądek nakazuje, aby nasze długo wyczekiwane spotkanie odbyło  się  wiosną  2022  roku, w tradycyjnym, kwietniowym terminie. Zapraszam do udziału w XVI edycji Targów Medycyny Weterynaryjnej Vetmedica oraz X Kongresie Praktyki Weterynaryjnej Vetforum w dniach 23-24 kwietnia 2022 roku. W tym terminie mamy potwierdzoną rezerwację hali, jesteśmy przygotowani, aby bezpiecznie przeprowadzić nasze wiosenne spotkanie braci weterynaryjnej.

Zapraszam do udziału w niecodziennym forum wymiany doświadczeń klinicznych oraz do bezpośredniego zapoznania się z ofertą firm działających na rynku.

Z wyrazami szacunku

Paweł Babij

Prezes Zarządu

INTERSERVIS Sp. z o.o.