DRAMIŃSKI S.A.


adres:
ul. Owocowa 17, 10- 860 Olsztyn
telefon:
+48 895 271 130,
e-mail:
info@draminski.com

DRAMIŃSKI S.A. – polski producent – światowa marka

 

Profesjonalne urządzenia dla weterynarii

 

Od 1987 roku firma technologiczna z Olsztyna, projektuje oraz konstruuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla lekarzy weterynarii. DRAMIŃSKI S.A. posiada ponad 60 certyfikowanych dystrybutorów na całym świecie. Jako światowy gracz na rynku skutecznie konkuruje jakością swoich urządzeń i obsługą posprzedażową. Inwestuje w nowe technologie, dzięki temu każdego roku portfolio firmy powiększa się o produkty innowacyjne i odpowiadające na potrzeby użytkowników.

 

Przenośne ultrasonografy weterynaryjne

Wraz z biegiem lat, idąc z rozwojem technologicznym i ogólnoświatowym trendem miniaturyzacji urządzeń, firma Dramiński postawiła na produkcję małych, lekkich i przenośnych ultrasonografów do diagnostyki obrazowej.  Obecność firmy w gałęzi medycyny weterynaryjnej, szczególnie w świadomości lekarzy weterynarii koni i zwierząt gospodarskich w Polsce i na świecie pozwoliła zbudować ugruntowaną pozycję czołowego producenta i godnego zaufania partnera.

 

Współpraca z centrami badawczymi

Współpraca z centrami badawczymi i prestiżowymi ośrodkami naukowymi na świecie pozwala na wdrażanie urządzeń, które wyprzedzają oczekiwania klientów. Dzięki temu w planach produkcyjnych zamieszczone są urządzenia wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Łącząc nowoczesność z doświadczeniem dostarczamy towary i usługi najwyższej jakości.

 

ISO i polityka jakości

Posiadamy następujące certyfikaty:

  • ISO 9001* – przyznany w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, serwisu elektronicznych urządzeń dla rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego i weterynarii (w tym ultrasonografów)
  • ISO 13485* – przyznany w zakresie projektowanie/rozwój, dystrybucja i serwis medyczny ultradźwiękowych urządzeń diagnostycznych

 

www.draminski.pl